Obec Medlov

Obec Medlov je členem Sdružení obcí mikroregionu Uničovsko (SOMU), které sdružuje 14 obcí mikroregionu. Spolu spolupracují při prosazování a uskutečňování projektů, které svým významem přesahují hranice jednotlivých obcí. Členské obce tak spojuje nejen společný zájem o prosperitu mikroregionu, ale také o přírodní prostředí, turistickou atraktivitu regionu či kulturní dědictví.

Již více než 70 let se specializujeme na těžké strojírenství a metalurgii. Navazujeme na nejlepší tradice československého strojírenského průmyslu. Disponujeme unikátními výrobními kapacitami, moderními technologiemi a vysoce kvalifikovanou, zkušenou a flexibilní pracovní silou. Díky tomu jsme schopni dodávat vysoce kvalitní produkty i těm nejnáročnějším zákazníkům z nejrůznějších průmyslových odvětví. Naše nejlehčí produkty váží 50 gramů, ty nejtěžší a největší i 120 tun. Vyrábíme a dodáváme odlitky a výkovky, svařované díly a těžké ocelové konstrukce podle dodané i vlastní dokumentace zákazníkům z celého světa.

MELITES, spol. s r.o. se zabývá výrobou a distribucí mraženého pečiva. Na českém trhu působí již od roku 1995.

Nabízím montáže a opravy rozvodů plynovodů a vodovodů. Provádím vodovodní a plynovodní přípojky, areálové plynovody PE i ocel včetně kompletní dokumentace. Jsem technický partner RWE, mám Certifikaci GAS, disponuji evropským svářecím PE průkazem podle normy ČSN EN 13067.

TRASA je obchodní společností Klubu českých turistů. Jejím hlavním posláním je výroba, distribuce a prodej turistických a cykloturistických map, redakce a tisk účelových map pro KČT i pro další zájemce (města, regiony, podnikatelské subjekty). Stejné úkoly zajišťujeme i při výrobě dalších klubových materiálů, jako jsou kupříkladu Kalendáře turistických akcí nebo turistické vývěsní mapy.

Olomoucký kraj je vyšší územně samosprávný celek, jehož území je tvořeno pěti okresy v západní části někdejšího Severomoravského kraje a okresem Prostějov v severní části územního Jihomoravského kraje. Leží ve střední a severozápadní části Moravy, a také na severozápadě Českého Slezska.

Více než 725 let tradice piva v Litovli má svůj počátek v roce 1291, kdy král Václav II. udělil městu právo mílové. Toto privilegium opravňovalo výhradně litovelské měšťany vařit a šenkovat pivo v okruhu jedné míle, tedy v okolí přibližně sedmi kilometrů. Pivo se ve středověku vařilo v právovárečných domech, kterých bylo tehdy v Litovli 57. Právovárečníci patřili mezi nejzámožnější obyvatele a jejich slovo mělo při řízení města velkou váhu. I současné litovelské pivo, vařené klasickými postupy, má své kořeny v této slavné historické éře.

Nabízíme zákazníkům ucelený sortiment pro topenáře, instalatéry, obchodní firmy a konečné spotřebitele od významných českých i zahraničních výrobců a dodavatelů.

Provozujeme kamenictví a kamenosochařství. Nabízíme výrobu, dodávku, montáž a osazení pomníků, krbových a nápisových desek a památníků s vybraným druhem písma. Mezi naše služby patří kamenosochařské, restaurátorské a obkladačské práce. Realizujeme výrobu a osazení schodů, parapetů nebo dlažeb.

© 2023 by Nature Org. Proudly created with Wix.com