Josefovský pochod 2021

1900677_josefovsky_pochod_medlov_2020.pn

Vážení příznivci turistiky,

  Čtvrtý ročník Josefovského pohodu je přede dveřmi. Loňský ročník jsme museli, s ohledem na situaci kolem Covid – 19, týden před akcí, zrušit. Epidemiologická situace v současné době není ideální, přesto zatím připravujeme Josefovský pochod stejně jako v loňském roce a ve stejném duchu jako v minulých letech.

  Těšit se tedy můžete na změněné turistické trasy o délce 4, 7, 8, 10, 15, 20, 30, 40 km a cyklistické trasy o délce 30 a 55 km. Hlavním místem startu je Obecní dům v Medlově. Ten je také hlavním zázemím pochodu. Stejně jako loni, můžete jako místo startu zvolit vlakové nádraží v Troubelicích nebo některou z kontrol pochodu. Tradiční kontroly s občerstvením budou na Račůvce a Holubici. Nově budou kontroly u kaple Sv.Rocha nad Úsovem a pod vrcholem Skalka nad Pískovem. Každá, z nových kontrol, bude mít nové originální razítko. Nové bude také razítko Josefovského pochodu. Razítka pro nás navrhl Pepa Jüngling. S jím navrženými razítky se určitě na pochodech setkáváte. Nově navržené byly také placky a upomínkové listy k pochodu. Připravila je pro nás agentura HAGL ALL ART. Také mapové podklady k pochodu budou v nové podobě. Zpracovala je Trasa s.r.o., vydavatel map Klubu českých turistů. Pro účastníky, kteří pošlapou nejdelší turistickou trasu jsme připravili malé překvapení. Po absolvování zvolené trasy, si můžete posedět a také zatancovat.

  Jak je vidět, přípravy pochodu jsou v plném proudu. Děláme vše proto, aby se letošní ročník vydařil. Vše však závisí na aktuální epidemiologické situaci.

  Přejme si, aby se situace vyvíjela dobře, bylo krásné počasí a my se v Medlově setkali v hojném počtu.

Těšíme se na setkání s vámi, v Medlově, v sobotu 20.března 2021.

Pavel Pospíšil – předseda spolku

Akce Zrušena

Pěší a Cyklistické trasy

Cyklo Medlov
Pěší start Medlov

Facebook

Pěší start ČD Troubelice

Razítka a Placky

razitko.jpg
razitko2.jpg
razitko1.jpg
razitko3.jpg

Mapa s parkovacími místy

JP 2020 - parkování - foto.JPG