Josefovský pochod 2020

Vážení příznivci turistiky,

  Těžko se hledají slova, ale bohužel vám musím sdělit, že s ohledem na Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví ze dne 10.3.2020 č.j. MZDR 10666/2020-1/MIN/KAN a příkaz Klubu českých turistů ze dne 11.3.2020,

RUŠÍME LETOŠNÍ ROČNÍK JOSEFOVSKÉHO POCHODU, KTERÝ SE MĚL KONAT

SOBOTU 21. BŘEZNA 2020.

  Činíme tak s týdenním předstihem, neboť podle dostupných informací je nereálné, že by bylo Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví zrušeno, před datem termínu konání našeho pochodu.

  Do přípravy letošního ročníku jsme vložili mnoho energie. Nově byly připraveny kontroly u kaple Sv.Rocha nad Úsovem a pod vrcholem Skalka nad Pískovem. Každá, z nových kontrol, měla mít nové originální razítko. Nové je nachystané také razítko Josefovského pochodu. Nově navržené byly placky a upomínkové listy k pochodu. Také mapové podklady k pochodu jsou připravené v nové podobě.  Pro účastníky, kteří se měli vydat na nejdelší turistickou trasu jsme připravili malé překvapení.

  Nedá se nic dělat, zdraví nás všech je přednější. Na vše se můžete těšit příští rok. Nyní si všichni přejeme, aby se aktuální situace začala zlepšovat a my se mohli opět setkávat na turistických akcích.

A za rok, v sobotu 20 března 2021, v Medlově na shledanou.

                                                                      

Těšíme se na vás

                                                                      

Pavel Pospíšil – předseda spolku

Pěší a Cyklistické trasy

Cyklo Medlov
Pěší start Medlov

Facebook

Pěší start ČD Troubelice

Razítka a Placky

Propagační Leták

Mapa s parkovacími místy

© 2023 by Nature Org. Proudly created with Wix.com