top of page

Mikulášský pochod - předvánoční setkání turistů

   Na sobotu 3. prosince jsme pro vás připravili další ročník „Mikulášského pochodu. Ve svém prvopočátku jsme o pochodu ani nemluvili. V předvánočním čase se setkalo pár přátel, kteří si vyšli na předvánoční procházku. Postupně se počet „ procházejících“ zvyšoval. Stále to však bylo a stále je o procházce a posezení s kamarády, přáteli a lidmi, kteří mají rádi pohyb na čerstvém vzduch.

    Pochod je každoročně takovým pomyslným ukončením turistické sezóny v Medlově a okolí. Na letošní ročník jsme pro vás připravili tři nenáročné trasy, v okolí našich obcí. Dětskou trasu a dvě turistické trasy v  délce 8 a 15 km.  Start, cíl a zázemí pochodu bude v naší nové klubovně, Medlov 195. Pochod tedy bude zároveň slavnostním otevřením naší nové klubovny, ve zrekonstruované, historické budově bývalé mlékárny.

 

    Náš pochod má ve svém podtitulu „Předvánoční setkání turistů“. Věříme, že Mikulášský pochod bude příjemnou procházkou, možností vyhodnotit turistickou sezonu 2022 a  hlavně příležitostí posedět s přáteli.

                                                                       Těšíme se na setkání v Medlově.

Akci finančně podpořil
Kraj.jpg
Spolek Turiské Medlov podporují
Podporujeme.jpg
bottom of page