top of page

Akce a Výlety

Veřejná·57 členů

Bolatice-Borová ( Opava ) 19/5/2018


Jaro už nám ukazuje příjemnou tvář , teploty stoupají a tak doufám že to vydrží i na 19/5/2018 kdy máme naplánován cyklo výlet směrem na Opavsko , přesněji do obce Bolatice -Borová které je rodné místo Ondru a jeho rodiny .Mnozí z nás si je pamatujeme z našich Mikulášských pochodů , doufáme že se k nám připojí a rozšíří naši skupinu cyklistů objevujících severní zákoutí .

Hlavním cílem výletu je zámek Hradec nad Moravicí ( známý také jako místo kde se pořádají festivalové Moravské hrady , my to máme přece jen blíže na Bouzov:-)

Cestou je šance zhlédnout i jiné zámky , pořídit několik fotografii ať je co publikovat na forum nebo fotogalerii , (zmíním Velké Hoštice, Raduň , Kravaře ) ale nebojte se , není to tour po zámcích :-)

Trasa byla o trochu zkrácena oproti původnímu plánu ,vynecháme avízovanou rozhlednu . Tu si můžeme nechat na další ročník , pokud se Vám bude cyklovýlet líbit. Odhadovaná délka je 62 km

Plánovaný odjezd bude v 7 hodin ráno z náměstíčka , předběžně je rezervovaný oblíbený transit (Libor), v případě většího zájmu beru auto s nosiči na 4 kola

Poprosím tedy o nahlášení do konce dubna , máme v plánu v Borové rezervovat pozdní oběd -vařená kolena v restauraci u Kozla tak před děkuji za včasnou rezervaci






79 zobrazení
Honza Pecha
Honza Pecha
17. 5. 2018

Zdravím, rád bych se přidal (v Hradci nad Moravicí už jsem totiž skoro měsíc nebyl :-) ) , ale v hromadném medlovskoturistickém dopravním prostředku již dle informací od Pavla není místo :-( Ale nehážu flintu do žita a dopravím se po vlastní ose. Pokud by měl někdo zájem, mám v přibližovadle jedno volné místo. Odjezd v sobotu 6:15 do Klimkovic, odtud na kole do Borové za výpravou a dále dle plánu. Po skončení akce cyklopřejezd k autu do Klimkovic a odjezd směr Medlov.

© 2023 by Nature Org. Proudly created with Wix.com

bottom of page